איך תשיג תורמים נוספים לארגון שלך?

להורדה מיידית של המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הדרכים לאיתור תורמים נוספים לארגון שלך

מאת: שרה רוזנבוים, מייסדת ומנכ”לית חברת “שם טוב”, העוסקת בליווי וייעוץ למנהלי עמותות וחברות בנושאי פיתוח ארגוני, ניהול אפקטיבי וגיוס משאבים; מנהלת פיתוח משאבים במכללה ירושלים; יוצרת סדרת
“מיליון או דולר” לפיתוח משאבים אפקטיבי

ספר דיגיטאלי

 

שלום לך,

האם גם אתה מחפש דרך להשיג תורמים חדשים לארגון שלך?

האמן לי, אני ממש יכולה להתחבר לזה . גם אני הייתי בדיוק באותו המצב במשך שנים.

כמנהלת עמותה גדולה,  נצרכתי לגייס משאבים לשם הקיום השוטף של העמותה מחד, ולשם בנייה של פרויקטים חדשים מאידך. ראשי עבד 24  שעות ביממה במחשבה: “כיצד אני יכולה לגייס כסף עבור פעולות הארגון?”, “איך אגדיל את הכנסות העמותה? “, “איך אשיג תורמים נוספים?”, “כיצד אדע האם הם מתאימים לארגון שלי?”

ניסיתי לדלות שמות ממוחי, או לשאול מדי פעם מכרים, האם הם מכירים מישהו מסוים שיתאים לארגון שלי. אולם, עדיין, יבול השמות שהעליתי בחכתי היה דל, חלק מהתורמים עמם כבר נפגשתי לא התחברו עם מטרות העמותה שלי, וחלק נוסף, שהתרשמו, התלהבו והבטיחו תרומה לארגון- לא עמדו בהבטחתם…

ובינתיים- הארגון המשיך בפעילותיו הברוכות , ואני נצרכתי לכסף הגדול כדי לממן אותן…

פעמים רבות חשתי תיסכול, והלחץ מפני עתיד המימון הכספי הלך וגאה…. 

 

אני מתארת לעצמי, שגם אתה מרגיש לפעמים את אותה התחושה…

אבל, למזלך, אני מצאתי את הפתרון…

מאז שחיפשתי שוב ושוב את הדרך להגיע לתורמים חדשים, השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכולה על גיוס משאבים אפקטיבי לעמותות. היו לילות שפשוט לא ישנתי, והצלחתי לצבור 15 שנים של ניסיון רב. כיום אני כבר נחשבת מומחית בתחומי ואני בהחלט יכולה לסייע לך.

כמנהלת פיתוח משאבים בפועל של מכללה ירושלים לבנות, וכיועצת ומלווה לעמותות רבות בנושא פיתוח משאבים לארגוניהם, אני מביאה ללקוחותיי את התובנות מעולמי המקצועי, בעל הניסיון העשיר, אשר פועל על פי שיטות הגיוס החדשניות בעולם מתקדם ומשתנה.

 

איך המדריך שלי עומד
לעזור לך… אחת ולתמיד

 

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחבריי, מבני משפחתי ומלקוחותיי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב מדריך מסודר כדי לעזור לאנשים רבים בכל מקום בארץ ובעולם. אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את המדריך שלי ואני מוכן לחלוק אותו איתך ממש עכשיו.

בתוך המדריך שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על איתור תורמים נוספים לארגון שלך. כשכתבתי את המדריך חשבתי על העיקרון הפשוט של “פחות זה יותר”. במקום לכתוב לך מדריך עמוס בתכנים לא רלוונטיים ‘רק’ כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר –החלטתי לכתוב מדריך תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את המדריך הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של המדריך שווה מאות שקלים ושאני צריכה למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב – אני לא מעצבת גרפית. האמת היא שאם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא המדריך בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכולה לסייע לך! המדריך הזה שלי, הוא המדריך עבורך והוא יסייע לך רבות.

במדריך תוכל למצוא את 4 הדרכים הטובות ביותר לאיתור תורמים נוספים לארגון שלך!

 

למה המדריך שלי בנושא: “איך להשיג תורמים נוספים לארגון שלך”
מתאים לאנשים כמוך וכמוני?

 

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם המדריך הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיחה לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולקת במדריך מתאימים לך, מתאימים לארגון שלך ואפילו מתאימים לקולגות שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה 🙂

ההשקעה שלך במדריך המיוחד שלי היא 18 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של המדריך שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוונת להעלות את המחיר של המדריך בזמן הקרוב. בינתיים אני מציעה אותו לך (וכל מי שיגיע לאתר שלי) במחיר של 18 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך בבלוג שלי. זה כל מה שאני מבקשת ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את המדריך שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור המדריך הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של המדריך שלי, לחץ על כפתור הרכישה: “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

הורדה מיידית

איך להשיג תורמים נוספים לארגון שלך?
קח אותו היום במחיר 18 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד

 

 

 

עדין לא בטוח על ההחלטה של 18 שקלים? המשך לקרוא!

אני יכולה להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכירה אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של המדריך במחיר כל-כך נמוך של 18 שקלים.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: “ואוו, זה רק 18 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!”. התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בפייפאל (PayPal) וזה מאובטח לחלוטין על-ידם ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודעת שאתה תוכל להפיק המון מהמדריך שלי שניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

תן אמון בי ואני מבטיחה להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני אחלוק איתך במדריך שלי. כבר אמרו לי שאני צריך לגבות לפחות פי 10 על המדריך הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על המדריך המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את המדריך שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

 

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את המדריך המיוחד שלי ואם לאחר 30 ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהמדריך לא ענה לציפיותך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנעת שהמדריך הזה ישנה את חייך העסקיים מקצה לקצה, ומוכנה להתחייב על כך ללא כל “אותיות קטנות”. הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

שרה רוזנבוים

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודעת כמה זמן אני אציע את המדריך במחיר הנמוך הזה של 18 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך, אני שומרת לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…

 

 

 

נ.ב.ב הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. אל תכנע לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. אתה לא תצטער על-כך – אני מבטיחה לך! אז בוא נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחץ על הכפתור הרכישה “אני רוצה את המדריך עכשיו!” כאן למטה…